درمانگاه  ادیب درمانگاه  ادیب درمانگاه  ادیب
(1)
کسب و کار تایید شده

درمانگاه ادیب

درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی

آدرس اصفهان، توحید میانی، نبش کوچه15(رسالت)،نبش کوچه شماره ۱۵

درمانگاه دندانپزشکی ادیب  دارای بخش بیهوشی مجهز و مجزا برای اطفال می باشد همچنین این درمانگاه به عنوان تنها مرکز  دارای بخش بیهوشی برای بزرگسالان نیز در استان اصفهان می باشد.

در این مرکز کلیه خدمات ترمیم و زیبایی(کامپوزیت،لامینیت)و انجام کلیه خدمات ایمپلنت و پروتز زیر نظر بهترین متخصصان انجام  میگیرد.

این مرکز با داشتن قرارداد با کلیه بیمه های تکمیلی  خدماتی چون: ترمیم،درمان ریشه،جراحی دندان و لثه،پروتز ثابت و متحرک،روکش دندان و .... را به شما مراجعه کنندگان محترم ارائه میدهد.

لازم به ذکر است این مرکز به عنوان اولین کلینیک دندانپزشکی  در اصفهان امکانات  قالبگیری روکش به روش دیجیتال را ارائه میدهد.

خدمات
کلینیک دندانپزشکی دندانپزشکی زیبایی مرکز کامپوزیت دندان مرکز لمینت دندان مرکز ارتودنسی دندان دندانپزشکی کودکان دکتر ارتودنسی کودکان دندانپزشکی اطفال دکتر دندانپزشک متخصص ایمپلنت دندانپزشکی شبانه روزی عصب کشی جراح دندانپزشک جراح دندان عقل جراح لثه جراحی لثه با لیزر متخصص درمان ریشه دندان متخصص لمینت دندان متخصص ارتودنسی ایمپلنت فوری اصلاح طرح لبخند بلیچینگ دندان دندانپزشکی بدون درد کاشت دندان متخصص پروتز دندان ایمپلنت دیجیتال لیفت لثه با لیزر دندانپزشکی با لیزر دکتر دندانساز ایمپلنت اقساطی
نظرات
+ نوشتن نظر
از 1 تا 5 به این کسب و کار امتیاز دهید
1
2
3
4
5
ستاره1 1 نفر
1
0
0
0
0
میدانه
کسب و کار درمانگاه ادیب توسط سامانه میدانه تایید، احراز و ثبت گردیده است. تیم ما در در تلاش است، تا بهترین کسب و کارهای هر حوزه را به مردم عزیز کشورمان معرفی نماید. در صورت مشاهده هرگونه مشکل و اخلال احتمالی در رابطه با درمانگاه ادیب، می‌توانید در این بخش نظر خود را ثبت کرده و یا با شماره 02128424366 تماس حاصل فرمایید. در اسرع وقت پیگیری های لازم صورت می‌پذیرد.
نکته

اعتماد شما اولویت ما می باشد، به همین دلیل هیچ کسب و کاری نمیتواند نظر و نقد های زیر را تغییر دهد یا حذف کند

محله ها
اصفهان