با سامانه میدانه شما می توانید کسب و کار خودتان را به جستوجوگران گوگل نمایش دهید. به طور مثال اگر شخص به دنبال بهترین مربی تنیس در شهر یا محله خود است و ساکن تهران، خیابان فرشته نیز می باشد، با سرچ کردن بهترین مربی تنیس در تهران یا فرشته به میدانه رسیده و با کسب و کار معرفی شده در صفحه تماس می گیرد. شما با ثبت نام در میدانه، در همین صفحه نمایش داده می شوید و افرادی که مایل به دریافت خدمات از حوزه کسب و کار شما هستند، با شما تماس خواهند گرفت.

تصور کنید که شما کلینیک، مغازه و یا... دارید. اگر روزانه چند هزار نفر از کسب و کارتان به صورت حضوری بازدید داشته باشند، چه میزان افزایش مراجعه کننده و مشتری خواهید داشت؟ میدانه این امر را برای شما میسر می کند تا روزانه هزاران نفر از کسب و کارتان دیدن کنند.

هنگام ثبت نام، در بخش کلمات اصلی خدماتی که توسط شما ارائه می شود، شهر و محله های مربوطه را انتخاب میکنید و در نتیجه ی آن، در تمامی صفحات انتخاب شده، در بخش ابتدایی صفحه نمایش داده می شوید.
مثال:
شهر: اصفهان
کلمه انتخاب شده: کلینیک کاشت مو
نتیجه: نمایش در صفحه "کلینیک کاشت مو در اصفهان"

کمتر از 5 دقیقه می توانید کسب و کار خود را در پربازدید ترین صفحات حوزه خود در گوگل، قرار دهید.
پس از تکمیل ثبت نام پشتیبانان در کمتر از 4 ساعت(در ساعات و روزهای کاری) کسب و کار را تایید می‌کنند.

بله، تمامی بخش ها قابلیت ویرایش پس از ثبت و تایید کسب و کار را دارند.

بر اساس میزان بازدید کلمات مرتبط با حوزه شما، تعرفه مشخص می گردد.

در بخش پروفایل هر کاربر، گزارش میزان بازدید و تعداد کلیک بر روی تماس، واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و وبسایت را به صورت دقیق را به صورت دقیق می توان مشاهده نمود. همچنین گزارش دقیق دیگری نیز از طریق پیامک و به صورت هفتگی، دریافت خواهید نمود.

بالاترین بخش سایت برای کسب و کارهای VIP (دارای اشتراک) است. در این بخش، تنها تعداد محدودی کسب و کار قرار می‌گیرند. نمایش در این بخش به صورت تصادفی است. به طور مثال اگر 3 کسب و کار VIP در صفحه باشد، با هر بار ورود، نفر اول تا سوم تغییر می کند. درنتیجه میزان بازدید و تماس تمام کسب و کار ها تقریبا یکسان است.

از طریق راه های ارتباطی(کلیک کنید) شما را راهنمایی خواهیم کرد. در صورت برطرف نشدن ابهام نیز پشتیبانان میدانه ثبت نام را برای شما تکمیل خواهند نمود.

هر کسب و کار پس از ثبت، یک پشتیبان اختصاصی خواهد داشت که تا پایان مدت زمان اشتراک، در بهبود وضعیت کسب و کار، رفع مشکلات، پاسخگویی به سوالات و... همراهتان خواهد بود.

داشتن سایت، یکی از موثرترین راه ها و ویترین ها برای رونق هر کسب و کاری است. به همین جهت، میدانه به منظور ارتقا کسب و کارها، امکان طراحی سایت اختصاصی را نیز فراهم نموده است تا علاوه بر داشتن اشتراک در سایت میدانه، بتوان سایت مشترکین را با 50 درصد تخفیف، طراحی نمود.